Log in

12 medali AthleTeam na 93. PZLA MP

Entuzjastyczna publiczność wspomogła zawodników AthleTeam podczas 93. PZLA Mistrzostw Polski w Białymstoku, nasi sportowcy wywalczyli w sumie 12 medali!

Najbardziej widowiskową próbą konkursu młociarek popisała się Anita Włodarczyk, Polka wynikiem 80.79 poprawiła własny najlepszy rezultat sezonu 2017 na świecie. Trzy medale zdobyła natomiast sprinterka Marika Popowicz-Drapała. Na podium biegu na 400 metrów mieliśmy dwie zawodniczki – złoto zdobyła Iga Baumgart, brąz Martyna Dąbrowska. Najbardziej medalodajny był bieg na 200 metrów – tutaj komplet medali zgarnęły panie AthleTeam: Popowicz-Drapała, Anna Kiełbasińska oraz Adrianna Janowicz. Brąz w rzucie dyskiem dla Bartłomieja Stója, złoto na płotkach wywalczyła Karolina Kołeczek, mistrzem Polski na 100 i 200 metrów został Karol Zalewski.

Dane kontaktowe

Athleteam to licencjonowana agencja menadżerska działająca w obszarze lekkoatletyki. Współpracujemy z najlepszymi zawodnikami Królowej Sportu.