Log in

Dominacja Włodarczyk na Memoriale Kusego

#

ANITA WŁODARCZYK

Anita Włodarczyk nie zwalnia tempa – zawodniczka AthleTeam wygrała w sobotę konkurs rzutu młotem na 63. Memoriale Janusza Kusocińskiego w Szczecinie.

Mistrzyni olimpijska i rekordzistka świata już w pierwszym rzucie uzyskała rewelacyjne 77.07 i zapewniła sobie wygraną. Później nasza czempionka posłała młot na 77.00. Włodarczyk wygrywając w Szczecinie umocniła się na prowadzeniu w cyklu IAAF Hammer Throw Challenge, który regularnie od kilku lat wygrywa. Kolejny start Włodarczyk ma zaplanowany na 17 czerwca, wtedy zobaczymy ją w słowackiej miejscowości Šamorín.

Iga Baumgart, kolejna zawodniczka AthleTeam, w biegu na 400 metrów zajęła szóste miejsce z czasem 52.79. Karol Zalewski z czasem 10.46, uzyskanym przy zbyt sprzyjającym wietrze, zajął drugie miejsce w sprincie na 100 metrów. Bartłomiej Stój był dziś piąty w rzucie dyskiem (60.73). W pchnięciu kulą siódme miejsce wywalczył nasz junior Szymon Mazur (wynik 18.71).

Dane kontaktowe

Athleteam to licencjonowana agencja menadżerska działająca w obszarze lekkoatletyki. Współpracujemy z najlepszymi zawodnikami Królowej Sportu.

AthleTeam Marcin Rosengarten

  • 41-506 Chorzów, Śląsk
  • ul. Brzozowa 1/18

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało napisz do mnie.