Log in

Super niedziela #AthleTeam w Spale

To była niedziela grupy #AthleTeam! Na zawodach zorganizowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki w Spale trójka naszych reprezentantów wywalczyła minima na halowe mistrzostwa świata, a Paulina Guba została dodatkowo liderką światowych tabel.

Paulina Guba miała w niedzielę trzy próby na ponad 18 metrów, ale to najlepsze pchnięcie oddała już w pierwszej rundzie. 18.73 – tyle zmierzono naszej zawodniczce. Ten rezultat pozwolił Gubie na wysunięcie się na czoło światowych tabel! Paulina bez problemu wypełniła także minimum na halowe mistrzostwa IAAF w Birmingham.

Szybko biegała Anna Kiełbasińska. Rekord życiowy i minimum na mistrzostwa globu to jej dzisiejszy dorobek. Ania pokonała w Spale 60 metrów w rewelacyjnym czasie 7.23! To drugi wynik w Polsce w tym sezonie, lepiej biegała jedynie inna zawodniczka AthleTeamu, czyli Ewa Swoboda. Nasza sprinterka ustanowiła także wartościowy rekord życiowy na dystansie 400 metrów (53.40).

Minimum na halowe mistrzostwa wywalczył także Remigiusz Olszewski. W hali COS-OPO Spała pokonał 60 metrów w 6.63, a to wynik równy ustalonemu przez PZLA minimum na imprezę w Birmingham.

Dane kontaktowe

Athleteam to licencjonowana agencja menadżerska działająca w obszarze lekkoatletyki. Współpracujemy z najlepszymi zawodnikami Królowej Sportu.

AthleTeam Marcin Rosengarten

  • 41-506 Chorzów, Śląsk
  • ul. Brzozowa 1/18

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało napisz do mnie.