Log in

Wygrana Włodarczyk w LOTTO Warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej

Gdyby nie LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej Anita Włodarczyk zakończyłaby sezon startem w mistrzostwach świata. Walcząca z drobnym urazem rekordzistka świata wystartowała na PGE Narodowym i wygrała z wynikiem 79.80.

Zawodniczka AthleTeam  startowała w Warszawie na lekach przeciwbólowych. Mistrzyni i rekordzistka świata nie mogła zawieść 35 000 kibiców, którzy w świąteczne popołudnie przybyli na stołeczny PGE Narodowy. Polka choć nie rzuciła upragnionych 80 metrów to i tak popisała się znakomitym wynikiem 79.80 i kontynuuje swoją serię startów bez porażek.

Czas 13.26 i trzecie miejsce w biegu na 100 metrów przez płotki zajęła Karolina Kołeczek. Także trzecia – na nietypowym dla siebie dystansie – była Martyna Dąbrowska. Medalistka mistrzostw świata w biegu rozstawnym pobiegła w Warszawie na 100 metrów i uzyskała czas 11.94. Piąte miejsce w rzucie dyskiem, z wynikiem 58.68, zajął inny zawodnik naszej grupy Bartłomiej Stój.  Także piąty, z czasem 10.68, był na setkę Karol Zalewski.

Dane kontaktowe

Athleteam to licencjonowana agencja menadżerska działająca w obszarze lekkoatletyki. Współpracujemy z najlepszymi zawodnikami Królowej Sportu.

AthleTeam Marcin Rosengarten

  • 41-506 Chorzów, Śląsk
  • ul. Brzozowa 1/18

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało napisz do mnie.